Hakkımızda

  •  28.11.2013
  •  

HAKKIMIZDA

2008 yılında kurulan şirketimiz “TNA Yenilenebilir Enerji ve Endüstriyel Yatırımlar Limited Şirketi” kuruluşundan bu yana Megavat/Kilovat ölçeğinde Türkiye’de birçok rüzgar ve güneş santralini tasarlayarak, ürün tedariği, mühendislik ve kurulum hizmetleri vermiştir.

TNA aynı zamanda rüzgar enerji ve güneş enerji santrallerini oluşturan birçok ürün ve kompenantın ithalatçısı ve satıcısıdır. Şirketimiz Ankara’nın Çayyolu semtindeki şirket merkezinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz www.enerjimgunes.com platformu ile güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik üretmek isteyenler için Fotovoltaik (PV) güneş panelleri(Mono Perc, MonoKristal, PoliKristal)  Offgrid İnvertörler, ongrid İnvertörler, hibrit invertörler (inverterler), enerji depolama sistemleri, jel aküler, lityum bataryalar, elektrikli araç şarj istasyonları ve sistemleri, alüminyum ve çelik konstrüksiyonlar, şarj kontrol cihaz ve üniteleri, solar kablo ve konektörler, scada ve kontrol sistemleri, elektrik panoları gibi bir çok ürün için dünyaca tanınmış markalardan seçenekler sunmaktadır.

Hedefimiz yalnızca kendimize değil, müşterilerimize de rekabetçi pazarlarda farklı hareket kabiliyetleri ve avantajlar sağlamaktır.

Tüm bunlarla birlikte şirketimiz, 10 yılı aşkın bir süredir hava ve meteorolojik koşulların izlenmesini sağlayan sensör ve veri kaydedici (Data Logger) sistemlerinin çözüm sağlayıcısı ve tedarikçisidir. Güneş santralleri için hava istasyonları, Rüzgar ölçüm istasyonları, güneş ölçüm istasyonları ve meteoroloji istasyonlarına ek olarak, rüzgar hız sensörleri, anemometreler, rüzgar yön sensörleri, barometrik basınç sensörleri, yağmur sensörleri, toprak nem sensörleri, su ve sıvı sensörleri , sıcaklık ve nem sensörleri, hidroloji sensörleri, rüzgar ölçüm direkleri , vinç ve kule vinçler için rüzgar hızı ve yönü ölçen özel sensörler, veri kaydediciler, hidrolojik akım gözlem istasyonları, piranometreler, si sensörler, referans hücreler, güneş radyasyon ölçerler, ultrasonik sensörler, güneş paneli arkası sıcaklık ölçüm sensörleri, analog, digital, modbus, RS 485,TC/IP haberleşme protokollerine uygun, PT100/PT 1000 özellikte sıcaklık sensörleri ve aksesuarlar dahil olmak üzere eksiksiz ölçüm sensörleri serisi sunmaktadır.

Hava ve meteoroloji istasyonlarımız, ölçüm sensörlerimiz, yeşil binalarda, yüksek yapılarda, meteorolojik koşullardan etkilenen sektörlerde, savunma sanayisinde, rüzgar ve güneş enerjisini kullanan yenilenebilir enerji sistemlerinin performans doğrulamalarında, tarım sektöründe ihtiyaç duyulan izleme ve erken uyarı sistemlerinde, seralarda sıcaklık nem gibi parametrelerin izlenmesinde, özel tarım ürünleri uygulamalarında, deniz, okyanus, kıyı ve liman araştırmalarına kadar çok çeşitli uygulamalarda dünya çapında kullanılmaktadır.

Bunların dışında şirketimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığı iş ortağı firmaları ile birlikte Led sokak armatürleri, Led projektörler, Led Tavan Armatürleri, Sodyum Bombeli Armatürler, Sodyum Düz Camlı Armatürler, dekoratif direkler, aydınlatma direkleri, projektör direkleri, kamera ve bayrak direklerini uluslararası standartlara uygun olarak üretip Türkiye ve dünya pazarına satışını gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizle aramızdaki güven ilişkisi, uzun yıllardır sektörde hizmet veren şirketimiz için en önemli unsurdur. Ürün ve hizmet kalitesini, ekonomik fiyatlar ile birleştirerek müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, onların hayatını kolaylaştırmak ve tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmak öncelikli hedefimizdir.

Yeşil bir gelecek için birlikte çalışmak dileği ile…

Enerjim Güneş