Optik Dış Mekan Led Aydınlatma

Aydınlatma teknolojisinin sürekli gelişimi ve ilerlemesiyle birlikte, hava aydınlatması  gereksinimleri de giderek artıyor. Bunun yanısıra, kentsel meydanlar, istasyonlar, limanlar, havaalanları, stadyumlar dahil olmak üzere çeşitli aydınlatma uygulamalarını karşılayabilen yüksek güçte projektörler ortaya çıktı. "Havadan aydınlatma"nın temel uygulama ürünü olan Optik Led Dış Mekan Aydınlatma Projektörleri güvenli bir gece ortamının sağlanmasında çok önemli bir rol oynar.

Liman aydınlatması ,  sadece limanlardaki üretimin güvenliği için değil, aynı zamanda gemi, araç ve personelin güvenliğini sağlamak için önemli bir koruma önlemidir. Farklı liman alanlarının çalışma ortamı gereksinimleri için kullanılan Optik Led Dış Mekan Aydınlatma Projektörleri  için ihtiyaç olan gerekli güçler farklı olmaktadır.

Tüm havalimanı aydınlatma sisteminin önemli bir parçası olan yüksek güce sahip projektörler, uçuşların normal giriş ve çıkışları ve hatta havalimanı ortamında yolcu seyahatinin güvenliği ile yakından ilgilidir. Makul aydınlatma çözümleri, aşırı parlak, aşırı pozlama, düzensiz aydınlatma, yüksek enerji tüketimi ve diğer istenmeyen olayların ortaya çıkmamasına yardımcı olmaktadır.

Spor stadyumları ve kentsel  meydanlara yerleştirilen Optik Led Dış Mekan Aydınlatma Projektörler aydınlatma, güçlü uygulanabilirliği ve yüksek maliyet performansı ile bir tür aydınlatma ürünüdür. Temel aydınlatma işlevinin yanı sıra aydınlatma dekorasyonu olarak da kullanılmaktadır. Optik Led Sokak Armatürleri yüksek güçte ışık, rüzgar direncini ve rüzgara maruz kaldığında ışık direğinin genel dengesi üzerindeki etkisini azaltabilen içi boş bir yapıya sahiptir. Kurulum süresi esnek ve değişken olup, yerinde kurulum koşullarına göre herhangi bir zamanda ayarlanabilir.

Optik Dış Mekan Aydınlatma ürünleri, yüksek verimlilik, rüzgar direnci, titreşim direnci, korozyon direnci, UV direnci, homojen aydınlatma özelliklerine sahip  LED enerji tasarrufuna sahiptir.

Çok güneşli günler dileriz.

Enerjim Güneş