Growatt

Akıllı enerji çözümlerinin küresel lideri olan Growatt, PV inverterler, enerji depolama sistemleri, EV şarj cihazları ve akıllı enerji yönetimi çözümleri dahil olmak üzere kapsamlı bir ürün ve çözüm portföyü sunmaktadır. Growatt ,  dünyada en büyük akıllı enerji çözümleri sunan markalardan biridir. 2011 ‘den bu yana üretilen Growatt, dünya çapında 23 ofisten oluşan deneyimli yerel ekipler tarafından satılmakta olup,  geniş bir hizmet ağı ile güneş enerjisi pazarında önemli bir güce sahiptir. Growatt, temiz enerji kullanımını teşvik etmek için güneş enerjisi, pil depolama ve akıllı enerji yönetimi teknolojilerinde satış ve montaj aşamasında müşterine her türlü desteği veren bir markadır.

IHS Markit'e göre Growatt, dünyanın en iyi 10 inverter markasından biridir. Dağıtılmış güneş enerjisi alanında güçlü rekabet avantajlarına sahip olan şirket, dünyanın 1 numaralı konut inverter tedarikçisidir ve aynı zamanda dünyanın en büyük 5 ticari inverter tedarikçisi arasında yer almaktadır. Ayrıca, depolama hibrit invertörleri için Growatt, Wood Mackenzie'ye göre dünyanın en büyük ikinci tedarikçisidir.

Kendini teknoloji ve ürün yeniliklerine adamış olan Growatt, araştırma ve geliştirmeye büyük yatırımlar yapmaktadır. Growatt'taki Ar-Ge ekibinde 600'den fazla profesyonel mühendis bulunmaktadır. Growatt, her ikisi de kuruluşun PVE Test Programında birinci sınıf performans elde eden ticari ve endüstriyel (C&I) inverter - MAX serisi ve konut tipi depolama bataryası - ARK serisi için TÜV Rheinland tarafından "Tüm Kalite Önemlidir" ödüllerini aldı.

Çok güneşli günler dileriz.

Enerjim Güneş